Turime 20 metų patirtį darbo namų tekstilės ir užuolaidų gamybos srityse.

Gaminame patalynę ir valgomojo zonos tekstilę. Tarp mūsų gaminamos produkcijos natūralios medvilnės patalynės komplektai bei įvairūs miegamojo tekstilės produktai (antklodžių bei pagalvių užvalkalai, paklodės), merino vilnos pledai, lovatiesės, lino staltiesės, servetėlės, rankšluosčiai ir prijuostės. Gaminame įvairius nestandartinius patalynės bei valgomojo zonos tekstilės gaminius.

Taip pat užsiimame užuolaidų bei įvairių kitų langų dekorui ir namų jaukumui skirtus gaminius: romanetes, austrijietes, širmas, lovatieses ir dekoratyvines pagalves. Mūsų gamybos užuolaidos ir įvairūs tekstilės gaminiai puošia ne tik daugybės privačių namų interjerus, bet ir įvairiausius visuomeninius objektus, tarp kurių "Gradiali" sanatorija Palangoje, Žagarės dvaras, Plungės Žemaičių dailės muziejus, gamtos SPA ir sveikatingumo kurortas "Ziedlejas" Krimuldoje, SPA centras "Moon River" Jūrmaloje, "Il Cibo del Papa" restoranas Rygoje, "Philippe" restoranas Jūrmaloje, "The Catch" restorans Berline ir prabangių apartamentų "Philosophers Residence" Rygoje 14 m aukščio hole.

Dirbame visoje Lietuvoje bei Latvijoje.

Mūsų partneriai: visame pasaulyje žinomi audinių, furnitūros, tapetų bei kilimų gamintojai.


Užuolaidų gamyba

Projektuojame ir gaminame užuolaidas bei romanetes. Atvežame audinių pavyzdžius į objektą. Atliekame karnizų montavimo ir užuolaidų kabinimo darbus. Dizainerė parenka audinius, karnizus ir kitą furnitūrą pagal užsakovo interjerą. Turime didelę patirtį parenkant ir montuojant užuolaidas įvairiuose visuomeninės paskirties objektuose: kavinėse ir restoranuose, biuruose ir  muziejuose, SPA ir grožio centruose, konferencijų ir koncertų salėse, viešbučiuose ir parduotuvėse.


 Tekstilės gaminių gamyba

Gaminame įvairią namų tekstilę: patalynę, lovatieses, dekoratyvines pagalves, kėdžių užvalkalus, širmas ir šviestuvus.


Prekyba interjero apdailos medžiagomis

Mūsų fizinėje bei elektroninėje parduotuvėse prekiaujame kaip savo gamybos patalyne, taip ir kitų gamintojų prekėmis: patalyne, pagalvėmis ir antklodėmis, tapetais,  užuolaidų karnizais

 

Interjerų projektavimas, pramoninis bei grafinis dizainas

Projektuojame interjerus, konsultuojame interjero dekoravimo bei interjero įrengimo klausimais, teikiame pramoninio bei grafinio dizaino paslaugas.