Apmokėjimas ir pristatymas


Apmokėjimas už prekes IN UMBRA internetinėje parduotuvėje galimas sekančiais būdais:

1. Bankinis pavedimas nurodytais rekvizitais:

Įmonės pavadinimas: MB "In umbra" 
Įmonės kodas: 304748115 
Sąskaitos numeris: LT407300010154228560 
Bankas: Swedbank AB 
Banko kodas: 73000 
SWIFT kodas: HABALT22 
Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris

2. Paysera mokėjimo platformoje:

Paysera – elektroninė atsiskaitymų sistema, apjungianti skirtingus atsiskaitymo būdus: per Paysera sistemą, elektroninę bankininkystę, mokėjimo kortelėmis. Paysera siūlo nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir papildyti užtrunka vos kelias minutes. Taip pat greitus ir saugius atsiskaitymus internetu, už kuriuos pirkėjui grįžta išleistos sumos dalis. Paysera suteikia galimybę naudotis ir patogia mobiliąja pinigine, kuri dar labiau palengvina atsiskaitymus tiek internete, tiek fizinėse vietose.

3. PayPal mokėjimo platformoje.

PASTABOS:

Pasirinkus apmokėjimą pavedimu pirkėjas įsipareigoja sumokėti už užsakytas prekes per 2 kalendorines dienas nuo užsakymo patvirtinimo dienos. Prekės siuntimui pradedamos ruošti tik gavus apmokėjimą. Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo per 2 kalendorines dienas, užsakymas anuliuojamas. 


Prekių siuntimas ir pristatymas:

Pristatymas Lietuvoje:

Nemokamas, 1-2 darbo dienos

Pristatymas Europos sąjungoje:

Standartinis siuntimas - 20 Eur, 5-7 darbo dienos
Express siuntimas - 30 Eur, 1-3 darbo dienos

Pristatymas kitose šalyse:

Standartinis siuntimas - 25 Eur, 5-7 darbo dienos
Express siuntimas - 35 Eur, 1-3 darbo dienos

 


PASTABOS: Prekės pirkėjui išsiunčiamos per 2 darbo dienas nuo apmokėjimo dienos. Siuntinių, kurių bendras svoris viršija 4 kg, siuntimo kaina ir pristatymo terminai derinami kiekvienu konkrečiu atveju atskirai. Jeigu užsakoma prekė, kurios užsakymo metų nėra sandėlyje arba pirkimo formoje, langelyje "Pastabos" pirkėjas prašo pagaminti nestandartinį (nestandartinių dydžių, spalvų, spalvų derinių, piešinių, dekoro, komplektacijos ir pan.) gaminį, tai reiškia, kad prekė po užsakymo yra gaminama. Tai užtrunka 7-14 darbo dienų. Nestandartinių gaminių gamybos terminas pradėdamas skaičiuoti tik suderinus ir pirkėjui patvirtinus gaminio dydį, spalvą, spalvų derinį, piešinius, dekorą, komplektaciją ir pan. Apie tikslesnį terminą pirkėjas informuojamas jo nurodytais el. paštu arba telefonu.

Krepšelis